“Динамо” в меншості обіграло “Олександрію” в матчі з двома повітряними тривогами (відео)

"Динамо" в меншості обіграло "Олександрію" в матчі з двома повітряними тривогами (відео)

"Динамо" / Фото: ФК Динамо Київ

Вилучення Назара Волошина не завадило "біло-синім" здобути виїзну перемогу.

“Динамо” в гостях здолало “Олександрію” в матчі 24-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок на стадіоні “Ніка” в Олександрії завершився з рахунком 0:1.

Єдиний гол у цій зустрічі команда Олександра Шовковського забила у другому таймі. На 64-й хвилині Володимир Бражко обігрався з Миколою Шаперенком і зі входу до штрафного майданчика потужно пробив під поперечину.

Зазначимо, що весь другий тайм кияни грали в меншості. На 45-й хвилині з поля був вилучений Назар Волошин, який отримав дві жовті картки протягом двох хвилин.

Додамо, що матч двічі призупиняли через сигнал повітряної тривоги.

Огляд матчу “Олександрія” – “Динамо”

Після цього матчу “Динамо” (48 очок) вийшло на друге місце в УПЛ. Підопічні Шовковського на один бал відстають від лідера “Шахтаря”, який має гру в запасі. “Олександрія” (24 пункти) йде на 11-й позиції.

У наступних поєдинках чемпіонату України динамівці 17 квітня зустрінуться з “Минаєм”, а команда Руслана Ротаня того ж дня прийматиме “Оболонь”.

Підписуйтеся на канали TSN.ua у Telegram та Viber, а також сторінки TSN.ua та ТСН Проспорт у Facebook.

Ранній гол Довбика не допоміг: “Жирона” програла “Атлетіко” в матчі чемпіонату Іспанії (відео)

Український футболіст увійшов до топ-100 номінантів на премію Golden Boy-2024

“Оболонь” зіграла внічию з “Минаєм” у напруженому матчі УПЛ з двома вилученнями (відео)