“Динамо” в кінцівці програло клубу Бундесліги перед стартом у кваліфікації Ліги чемпіонів (відео)

"Динамо" в кінцівці програло клубу Бундесліги перед стартом у кваліфікації Ліги чемпіонів (відео)

"Динамо"  – "Уніон" / Фото: ФК Динамо Київ

"Біло-сині" у результативному контрольному поєдинку поступилися берлінському "Уніону".

Київське “Динамо” зазнало поразки від берлінського “Уніона” в останньому товариському матчі на тренувальному зборі в Австрії. Зустріч завершилася з рахунком 2:3.

Німецький клуб вийшов вперед на 14-й хвилині – пенальті реалізував Бенедикт Голлербах. На 34-й хвилині “біло-сині” відігралися – відзначився Владислав Ванат.

Після перерви представник Бундесліги знову повів у рахунку – на 67-й хвилині забив Кріс Бедія. Проте кияни зуміли вдруге відновити паритет у матчі – на 83-й хвилині точного удару завдав Самба Діалло.

Розв'язка цього поєдинку настала вже у компенсований час. На 90+1-й хвилині перемогу берлінцям приніс гол Жордана Сібачо.

Огляд матчу “Динамо”  – “Уніон”

Раніше “Динамо” на тренувальному зборі зіграло внічию з німецькими “Падерборном” (0:0) та “Шальке” (2:2), а також перемогло данський “Брондбю” (4:0) і південноафриканський “Мамелоді Сандаунз” (1:0).

Поєдинок з “Уніоном” став для “біло-синіх” останнім перед стартом у новому євросезоні. Вже у вівторок, 23 липня, команда Олександра Шовковського проведе перший матч другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів із сербським “Партизаном”.

Перший матч буде номінально домашнім для віцечемпіона України та відбудеться у польському Любліні. Поєдинок у відповідь команди зіграють 31 липня у Белграді.

Раніше повідомлялося, що визначилися всі пари другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів.

Збірна України U-19 зіграла внічию з Норвегією в другому матчі на юнацькому Євро-2024 (відео)

Збірна України знову опустилася в рейтингу ФІФА – на якому місці “синьо-жовті”