“Чорноморець” у більшості ледь не втратив перемогу над “Олександрією” в матчі з 5 голами (відео)

"Чорноморець" у більшості ледь не втратив перемогу над "Олександрією" в матчі з 5 голами (відео)

"Чорноморець" – "Олександрія" / Фото: ФК Чорноморець

Команда Руслана Ротаня майже весь поєдинок провела в меншості.

“Чорноморець” здолав “Олександрію” в домашньому матчі 23-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Результативний поєдинок в Одесі завершився з рахунком 3:2.

Господарі вийшли вперед уже на 10-й хвилині, коли відзначився Богдан Бойчук.

Невдовзі підопічні Руслана Ротаня залишилися в меншості – на 16-й хвилині пряму червону картку та вилучення заробив Мігель Феррейра. Одразу після цього Ілля Путря реалізував пенальті, подвоївши перевагу “моряків”.

Перед перервою команда Романа Григорчука довела справу до розгрому. На 44-й хвилині точного удару завдав Віталій Єрмаков.

Ще в першому таймі олександрійці зуміли відквитати один м'яч – на 45+2-й хвилині забив Артем Шулянський.

На початку другої половини зустрічі гості вдруге вразили ворота одеситів. Олександр Бєляєв на 52-й хвилині скоротив відставання своєї команди в рахунку до мінімуму.

Проте забити ще та врятуватися від поразки “Олександрія” вже не зуміла.

Огляд матчу “Чорноморець” – “Олександрія”

Буде додано незабаром.

Після цього матчу “Чорноморець” (29 очок) посідає восьме місце в УПЛ. “Олександрія” (24 бали) йде на 11-й позиції.

У наступному турі “моряки” 14 квітня зустрінуться із “Зорею”. Днем раніше олександрійці приймуть “Динамо”.

“Верес” розгромив “Оболонь” у стартовому матчі 23-го туру УПЛ (відео)

“Бенфіка” з Трубіним програла “Спортингу” в матчі лідерів чемпіонату Португалії (відео)

Перший тріумф за 40 років: у серії пенальті визначився володар Кубка Іспанії з футболу (відео)