Site icon Новини України ФБК Перший Діловий Первый Деловой

“Чорноморець” із шедевром на останніх секундах вирвав перемогу над “Інгульцем” у матчі УПЛ (відео)

"Чорноморець" із шедевром на останніх секундах вирвав перемогу над "Інгульцем" у матчі УПЛ (відео)

"Чорноморець" – "Інгулець" / Фото: ФК "Чорноморець"

Гол красивим ударом через себе приніс "морякам" другу перемогу цього сезону.

“Чорноморець” обіграв “Інгулець” у домашньому матчі 6-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ) сезону-2024/25. Поєдинок в Одесі завершився з рахунком 1:0.

Єдиний гол у цій зустрічі “моряки” забили у компенсований до другого тайму час. Захисник гостей Максим Мельничук за дві хвилини примудрився заробити дві жовті картки та залишив свою команду в меншості, одразу після чого 18-річний хавбек одеситів Олександр Пшеничнюк ефектним ударом через себе з меж штрафного замкнув подачу кутового з лівого флангу.

Огляд матчу “Чорноморець” – “Інгулець”

Здобувши другу перемогу цього сезону, “Чорноморець” (6 очок) піднявся на 11-те місце в УПЛ. “Інгулець” із трьома балами йде на 14-й позиції, досі не вигравши жодного матчу в нинішньому розіграші чемпіонату України.

У наступному турі вітчизняної першості “Чорноморець” 21 вересня прийме “Карпати”, а “Інгулець” днем пізніше на виїзді зустрінеться з “Вересом”.