Четверта перемога поспіль: “Барселона” познущалася із суперника у чемпіонаті Іспанії (відео)

Четверта перемога поспіль: "Барселона" познущалася із суперника у чемпіонаті Іспанії (відео)

"Барселона" / Фото: Associated Press

Підопічні Гансі Фліка продовжують йти без очкових втрат у нинішньому розіграші Примери.

“Барселона” завдала нищівної поразки “Вальядоліду” в домашньому матчі 4-го туру іспанської Ла Ліги сезону-2024/25. Поєдинок завершився з рахунком 7:0.

Ще до перерви “синьо-гранатові” тричі розписалися у воротах суперника – на 20-й хвилині рахунок відкрив Рафінья, через чотири хвилини забив Роберт Левандовські, а в компенсований час відзначився Жуль Кунде.

У другому таймі команда Гансі Фліка продовжила куражитися та довела кількість своїх голів до семи. Ще двічі забив Рафінья, таким чином оформивши хет-трик. По одному м'ячу занесли до свого активу Дані Ольмо та Ферран Торрес.

Огляд матчу “Барселона” – “Вальядолід”

Для “Барселони” це четверта перемога поспіль на старті поточного сезону Примери. Каталонці з 12 очками одноосібно очолюють турнірну таблицю. “Вальядолід” з 4 балами розташовується на 12-й позиції.

У наступному турі Ла Ліги, після міжнародної паузи, команда Фліка 15 вересня на виїзді зустрінеться з “Жироною” українського півзахисника Віктора Циганкова. Того ж дня “Вальядолід” в гостях позмагається із “Сельтою”.

“Олександрія” здобула четверту перемогу поспіль на старті УПЛ та стала одноосібним лідером (відео)

Суперник “Шахтаря” в Лізі чемпіонів достроково розірвав контракт з українським футболістом