“Борнмут” із Забарним вирвав перемогу над “Евертоном” без Миколенка в матчі АПЛ (відео)

"Борнмут" із Забарним вирвав перемогу над "Евертоном" без Миколенка в матчі АПЛ (відео)

"Борнмут" / Фото: twitter.com/afcbournemouth

Ілля провів на полі весь поєдинок, а Віталій не потрапив до заявки через хворобу.

“Борнмут” українського захисника Іллі Забарного обіграв “Евертон” іншого українського оборонця Віталія Миколенка в домашньому матчі 30-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) – 2:1.

Перший тайм гри минув без голів. У другій половині зустрічі “вишням” вдалося вийти вперед – на 64-й хвилині забив Домінік Соланке.

На 87-й хвилині “іриски” відігралися зусиллями Бету. Проте команда Андоні Іраоли змогла вирвати перемогу – в компенсований час автоголом відзначився капітан мерсисайдського клубу Шеймус Коулмен.

Забарний вийшов у стартовому складі “вишень” та провів на полі весь матч. А ось Миколенко не потрапив до заявки “ірисок” на гру через хворобу.

Огляд матчу “Борнмут” – “Евертон”

Після цього матчу “Борнмут” (38 очок) посідає 13-те місце в АПЛ. “Евертон” (25 балів) йде на 16-й позиції. Зазначимо, що з “ірисок” зняли шість залікових пунктів за порушення правил фінансового фейрплей.

У наступному турі АПЛ команда Забарного 2 квітня прийме “Крістал Пелас”. Цього ж дня підопічні Шона Дайча на виїзді зіграють з “Ньюкаслом”.

Мудрик заробив пенальті та вилучення для суперника, але “Челсі” не подужав аутсайдера АПЛ (відео)

“Баєр” здійснив камбек за три хвилини та став ще на крок ближчим до історичного чемпіонства (відео)

Малиновський отримав травму: “Дженоа” зіграла внічию проти одного з аутсайдерів Серії А (відео)