Site icon Новини України ФБК Перший Діловий Первый Деловой

“Бенфіка” з Трубіним здолала “Марсель” у першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи (відео)

"Бенфіка" з Трубіним здолала "Марсель" у першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи (відео)

"Бенфіка" / Фото: Associated Press

"Орли" заробили мінімальну перевагу перед поєдинком у відповідь.

“Бенфіка” українського голкіпера Анатолія Трубіна на своєму полі обіграла “Марсель” у першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи. Поєдинок на “Ештадіу да Луж” у Лісабоні завершився з рахунком 2:1.

Португальський клуб вийшов вперед на 16-й хвилині зустрічі – відзначився Рафа Сілва.

На старті другого тайму “орли” подвоїли свою перевагу – на 52-й хвилині точного удару завдав Анхель Ді Марія.

На 67-й хвилині “провансальці” скоротили відставання – П'єр-Емерік Обамеянг реалізував вихід один на один з Трубіним. Однак на більше сил у французького клубу не вистачило.

Зазначимо, що Трубін вийшов у стартовому складі лісабонців та відіграв весь матч.

Огляд матчу “Бенфіка” – “Марсель”

Поєдинок-відповідь між “Марселем” і “Бенфікою” відбудеться у четвер, 18 квітня, у Франції.

Переможець пари “Бенфіка” – “Марсель” у півфіналі зійдеться із сильнішим у дуелі “Ліверпуль” – “Аталанта”.

Підписуйтеся на канали TSN.ua у Telegram та Viber, а також сторінки TSN.ua та ТСН Проспорт у Facebook.

“Ліверпуль” вдома розгромно програв “Аталанті” в першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи (відео)

Ліга конференцій: розклад і результати матчів 1/4 фіналу

Ліга чемпіонів: розклад і результати матчів 1/4 фіналу