“Бенфіка” з Трубіним програла “Спортингу” в матчі лідерів чемпіонату Португалії (відео)

"Бенфіка" з Трубіним програла "Спортингу" в матчі лідерів чемпіонату Португалії (відео)

Анатолій Трубін / Фото: facebook.com/SLBenfica

"Орли" пропустили вирішальний гол на останніх хвилинах зустрічі.

“Бенфіка” українського голкіпера Анатолія Трубіна на виїзді поступилася “Спортингу” в матчі 28-го туру чемпіонату Португалії. Поєдинок на стадіоні “Жозе Алвеладе” в Лісабоні завершився з рахунком 2:1.

Господарі вийшли вперед уже на першій хвилині гри – відзначився Жені Катаму.

Перед перервою “орли” зрівняли рахунок – на 45+3-й хвилині результативного удару завдав Александер Ба.

Проте наприкінці зустрічі “левам” вдалося вирвати перемогу. На 90+1-й хвилині Катаму оформив дубль, забивши вирішальний м'яч.

Трубін вийшов у стартовому складі “Бенфіки” та відіграв увесь поєдинок. Цього сезону український голкіпер провів 24 матчі за “орлів” у чемпіонаті Португалії.

Огляд матчу “Спортинг” – “Бенфіка”

Перемога в цьому матчі дозволила “Спортингу” (71 очко) закріпитися на першому місці у турнірній таблиці чемпіонату Португалії. Підопічні Рубена Аморіма на чотири бали випереджають “Бенфіку” та мають один поєдинок у запасі.

У наступному турі чемпіонату Португалії “орли” 14 квітня приймуть “Морейренсе”, а “Спортинг” 12 квітня на виїзді зіграє проти “Жіл Вісенте”.

Зазначимо, що у четвер, 11 квітня, “Бенфіка” на своєму полі зустрінеться з французьким “Марселем” в першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи.

Перший тріумф за 40 років: у серії пенальті визначився володар Кубка Іспанії з футболу (відео)

“Арсенал” із Зінченком знищив команду екстренера “Шахтаря” та захопив лідерство в АПЛ (відео)

УПЛ: розклад і результати матчів 23-го туру чемпіонату України з футболу, турнірна таблиця