Site icon Новини України ФБК Перший Діловий Первый Деловой

“Баварія” завдяки голам Кейна та Мюллера виграла другий матч поспіль на старті Бундесліги (відео)

"Баварія" завдяки голам Кейна та Мюллера виграла другий матч поспіль на старті Бундесліги (відео)

"Баварія" / Фото: Associated Press

Підопічні Венсана Компані розібралися з "Фрайбургом".

“Баварія” здобула перемогу над “Фрайбургом” у домашньому матчі 2-го туру німецької Бундесліги сезону-2024/25. Поєдинок на “Альянц Арені” в Мюнхені завершився з рахунком 2:0.

Підопічні Венсана Компані відкрили рахунок перед перервою. На 38-й хвилині Гаррі Кейн реалізував пенальті.

У другому таймі “Рекордмайстер” закріпив свою перевагу. На 78-й хвилині Томас Мюллер відзначився голом після передачі Сержа Гнабрі.

Перед фінальним свистком, на 90+6-й хвилині, гості могли відквитати один м'яч, однак Лукас Гелер не реалізував пенальті.

Огляд матчу “Баварія” – “Фрайбург”

Таким чином, “Баварія” здобула другу поспіль перемогу на старті Бундесліги. Мюнхенці з 6 очками розділяють лідерство разом з “Гайденгаймом” та “Лейпцигом”. “Фрайбург” перебуває на десятій сходинці, маючи у своєму активі три бали.

У наступному турі, після міжнародної паузи, “Баварію” 14 вересня у себе вдома прийматиме новачок елітного дивізіону “Гольштайн Кіль”. Того ж дня “Фрайбург” на своєму полі зустрінеться з “Бохумом”.

“Ліверпуль” розгромив “Манчестер Юнайтед” і наздогнав “Манчестер Сіті” на вершині АПЛ (відео)

Гол Ярмоленка приніс “Динамо” третю поспіль перемогу на старті сезону УПЛ (відео)

Вихід Мудрика не допоміг: “Челсі” вдруге в сезоні АПЛ втратив очки (відео)