“Баварія” з хет-триком Кейна завдала нищівної поразки новачку Бундесліги (відео)

"Баварія" з хет-триком Кейна завдала нищівної поразки новачку Бундесліги (відео)

Гаррі Кейн / Фото: x.com/FCBayernEN

Мюнхенці відправили шість м'ячів у ворота "Гольштайн Кіля" та вийшли на перше місце у чемпіонаті Німеччини.

“Баварія” на виїзді розгромила “Гольштайн Кіль” у матчі 3-го туру німецької Бундесліги сезону-2024/25. Поєдинок завершився з рахунком 1:6.

Уже на першій хвилині зустрічі мюнхенців вивів уперед Джамал Мусіала. На 7-й хвилині перевагу своєї команди зміцнив Гаррі Кейн. На 13-й хвилині автоголом відзначився півзахисник господарів Ніколай Ремберг. Перед перервою Кейн оформив дубль.

У другому таймі Майкл Олісе збільшив перевагу “Рекордмайстра” до п'яти м'ячів, забивши на 65-й хвилині. На 82-й хвилині новачку Бундесліги вдалося відповісти одним голом зусиллями Арміна Гіговича. Але останнє слово було за підопічними Венсана Компані – на 90+1-й хвилині Кейн зробив хет-трик, раалізувавши пенальті.

Огляд матчу “Гольштайн Кіль” – “Баварія”

“Баварія” з 9 очками після трьох матчів одноосібно очолила турнірну таблицю Бундесліги. “Гольштайн Кіль” зазнав третьої поразки поспіль і з нулем у графі залікових балів йде на останньому місці.

У наступному турі німецького чемпіонату “Баварія” 21 вересня на виїзді зіграє проти “Вердера”, а “Гольштайн Кіль” того ж дня у гостях позмагається з “Бохумом”.

“Шахтар” з хет-триком Бондаренка розтрощив “Карпати” в надрезультативному матчі УПЛ (відео)

АПЛ: дубль Голанда приніс “Манчестер Сіті” вольову перемогу, “Ліверпуль” несподівано програв

“Динамо” обіграло “Зорю”, здобувши четверту перемогу поспіль на старті сезону УПЛ (відео)