“Арсенал” із Зінченком у меншості зазнав першої втрати очок у сезоні АПЛ

"Арсенал" із Зінченком у меншості зазнав першої втрати очок у сезоні АПЛ

Олександр Зінченко в матчі проти "Брайтона" / Фото: Associated Press

Підопічні Мікеля Артети розійшлися нічиєю з "Брайтоном".

“Арсенал” українця Олександра Зінченка зіграв унічию з “Брайтоном” у стартовому матчі 3-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) сезону-2024/25. Поєдинок на стадіоні “Емірейтс” у Лондоні завершився з рахунком 1:1.

“Каноніри” вийшли вперед на 38-й хвилині зустрічі – Кай Гаверц забив гол після передачі від Букайо Саки.

На старті другого тайму команда Мікеля Артети залишилася в меншості – на 49-й хвилині Деклан Райс отримав другу жовту картку за затягування часу і був вилучений з поля.

“Чайки” скористалися чисельною перевагою і на 58-й хвилині зрівняли рахунок – відзначився Жуан Педро. Більше голів у цьому протистоянні уболівальники не побачили.

Зазначимо, що Зінченко вийшов на поле з лавки запасних на 80-й хвилині, замінивши Юр'єна Тімбера.

Для “Арсенала” та “Брайтона” це перша втрата очок у нинішньому розіграші АПЛ. Обидві команди мають по 7 очок і наразі очолюють турнірну таблицю.

У наступному турі “каноніри” 15 вересня на виїзді позмагаються в дербі з “Тоттенгемом”, а “чайки” днем раніше приймуть “Іпсвіч”.