«Рішенням року в області медіа» по версії «Telecom Awards» 2017 стала українська компанія COSMONOVA|NET!

«Telecom Ukraine» 2017 це унікальна платформа, яка консолідує різноманітні формати і заходи, для ефективного спілкування міжнародних виробників і постачальників сучасного, телекомунікаційного обладнання, профільних асоціацій і громадських організацій, національних регуляторів і влади — з галузевими вітчизняними, та світовими підприємствами!

Менеджмент технології, маркетинг інновації, конкурентна боротьба, законодавчі процеси і ініціативи підприємців та держави, все це – три насичені дні на міжнародній конференції «Telecom Ukraine» 2017, в сонячній Одесі!

«TU 2017» це глобальний обмін досвідом в розвитку телеком-галузі, та встановлення нових партнерських стосунків, для співпраці лідерів думки,   та церемонії нагородження, кращих компаній і персоналій галузі «Telecom Awards».

Цього року українська IT компанія COSMONOVA|NET отримала почесну нагороду «Telecom Awards», по версії «Краще інноваційне рішення для ринку медіа», а саме — за національне лідерство серед компаній, що доставляють сигнал TV наземним шляхом, без використання супутника!

Перший діловий телеканал вітає COSMONOVA|NET з заслуженою перемогою!