На думку британських лідерів, дописи Маска в соцмережах завдають шкоди репутації обраного президента США.
Високопоставлені політики з трьох найбільших британських партій закликали союзників обраного президента США Дональда Трампа “переосмислити” втручання мільярдера Ілона Маска у політичний процес у США. Про це повідомляє Bloomberg.
Зазначається, що співрозмовники видання у приватному порядку закликали союзників Трампа переглянути його відносини з Маском після того, як той зробив низку провокаційних заяв про внутрішню політику Великої Британії та підтримав ультраправого лідера популістської партії Reform UK Найджела Фараджа. Крім того, Маск закликав ув’язнити прем’єр-міністра Британії Кейра Стармера та звільнити з в’язниці правого активіста Томмі Робінсона.
Співрозмовники ЗМІ припускають, що дописи Маска в соціальних мережах завдають шкоди репутації нового президента США навіть серед його друзів і прихильників у Британії.
Відео дня
“Те, що три партії, які разом набрали 72% голосів на загальних виборах у липні минулого року і боролися за лідерство в останніх опитуваннях, попереджають Трампа, що відносини з Маском створюють ризик для так званих “особливих” відносин Великобританії та США”, – йдеться у статті.
Автори стверджують, що Маск збирається взяти на себе ключову роль у консультуванні нової адміністрації, коли Трамп вступить на посаду, і його втручання в британську політику “є безпрецедентним”:
“Ці погляди представляють рідкісну єдність у Британії, коли йдеться про політику США та Трампа. Це сталося після багатомісячної серії дописів Маска в соціальних мережах”.
Видання резюмує, що “раптовий розрив”, схоже, додав Стармеру впевненості відповісти на нападки Маска, що він і зробив напередодні, заявивши, що риторика бізнесмена “перетнула межу”.
Останні заяви Ілона Маска
Як повідомляв УНІАН, днями американський мільярдер Ілон Маск запропонував США “визволити народ Британії від їхнього тиранічного уряду”. Крім того, Маск хоче відправити у в’язницю британського прем’єра Кіра Стармера.
Згодом прем’єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стьоре назвав “тривожним” те, що власник соціальної мережі втручається в політику інших країн. За його словами, є тривожним той факт, що людина з величезним доступом до соціальних мереж і великими фінансовими ресурсами, настільки безпосередньо втягнута у внутрішні справи інших країн.
Вас також можуть зацікавити новини: