Перший український ЦОД з послугою кібер-страхування бізнесу від цифрових ризиків: DC|COSMONOVA

Зберігання та обробка даних в навколишньому світі, і природі його існування, у всіх матеріальних проявах, була і продовжує бути — ключовий щаблем цивілізаційного шляху розвитку людства, в усі часи. З розвитком технологій, люди зіткнулися з об’єктивною необхідністю створювати, зберігати і щодня обробляти незліченну кількість інформації, у вигляді текстових файлів, медіаконтенту, цифрових графічних і інших різнопрофільних даних.

В світі цифрової інформації, її збереження і рух всередині світової інтернет павутини, синергію роботи інтернет-каналів, а також всіх цифрових сервісів, сьогодні забезпечують центри обробки даних (ЦОД) або — дата-центри.

Разом з цим, при видимому і відчутному збільшенні ціни якісної інформації, і часу на її створення, великі ризики негативних проявів з боку мисливців за даними і цифрових шкідників, з метою псування або крадіжки корпоративних даних.

Хакерські DDoS атаки, кібер-вимагання, атаки на POS-термінали, впровадження шпигунських вірусів і втручання в роботу програмного забезпечення — широко вписується в рамки необхідності використання унікальних продуктів сучасного кібер-страхування, в світовому інтернет-просторі.

З 2018 року, DC|COSMONOVA — перший дата центру в Україні, який пропонує своїм клієнтам сучасний, світовий досвід кібер-страхування бізнес-ризиків.

Спільно з партнером — міжнародним страховим брокером — дата-центр DC|COSMONOVA пропонує своїм клієнтам експертизу кібер-ризиків, міжнародні умови надійного страхування, і супровід від провідних страхових компаній США і Європи.

Відомий IT бренд COSMONOVA|NET — з 2013 року успішно керує власним центром обробки даних в Києві, розташованим в стратегічному індустріальному спорудженні початку ХХ століття, по вулиці Грінченка 2/1. Багатий досвід компанії, наповнений безліччю професійних кейсів і схвальних відгуків професіоналів.

В травні 2018, був проведений успішний старт нової, 4 за рахунком черзі DC|COSMONOVA

Серверна зала спроектована з урахуванням професійних технічних вимог, і сьогодні відкритий до послуг не тільки корпоративного ринку, а й для розвитку стратегічних напрямків в сегменті B2G.

Три модуля нового серверного залу, ємністю 36 шаф — готові прийняти «на борт» нове серверне обладнання.

Важливо відзначити, дата-центр DC|COSMONOVA це:

  • відповідність вимогам TIER3
  • послуга Колокейшн (Colocation)
  • оренда телекомунікаційних шаф 45U
  • оренда фізичних серверів з можливістю розгорнути приватну хмару
  • оренда виділеного сервера VPS (Virtual private server)
  • сучасні рішення на базі 4 хмарних платформ в Україні та Європі
  • контроль параметрів ЦОД здійснюється за схемою 24/7
  • SLA 99,98%

Фахівці компанії завжди готові звернути увагу потенційних клієнтів, на те, що дійсно необхідно враховувати, при виборі ЦОД.

Перш за все, клієнти звертають увагу на безперебійність роботи, і в широкому сенсі, наші показники дозволяють нам не перший рік впевнено рухатися вперед, розширювати базу клієнтів.

Контроль доступу це ключова складова будь-якого договору SLA, крім журналів доступу, зовнішнього і внутрішнього відеоспостереження, фізично периметра, ми використовуємо біометричний доступ до приміщень по відбитку пальця і особовому скануванню. У дата-центр неможливо потрапити не санкціоновано.

Клієнти компанії також відзначають для себе якість роботи служби технічної підтримки. У цьому плані, фахівці DC|COSMONOVA здійснюють постійний моніторинг всіх систем і зворотний зв’язок круглий рік, в режимі 24/7.

Оскільки серед клієнтів ЦОД чимало великих корпоративних структур, фінансових установ, банків, держсектор і інші, дата-центр DC|COSMONOVA — неодноразово проходив різноманітні аудити та перевірки якості, і сьогодні, в дата-центрі раді вітати найвимогливіших, українських та міжнародних клієнтів .

Завершуюче топ ключових питань перед новим розміщенням в дата-центрі: питання щодо інтернет-каналів.

DC|COSMONOVA присутній в основних точках обміну трафіком, з усіма великими магістральними інтернет-провайдерами, і здатні за бажанням клієнта створювати якісні стики. В ЦОД успішно заведені кілька великих провайдерів.

У наші дні, сучасному просунутому підприємцю складно недооцінити факт ключової ролі зберігання і обробки інформації, за рахунок глобальної роботи центрів обробки даних — у веденні успішного бізнесу в цифрову епоху. Розвиток будь-якої довгострокової бізнес-стратегії це — постійне зростання потреби у використанні надійного дата-центру і цінного досвіду технічних фахівців.

Саме тут, на допомогу вашому бізнесу приходить перший дата-центр в Україні, з опціями страхування бізнесу від цифрових кібер-ризиків DC|COSMONOVA.

DC|COSMONOVA
Надійне збереження і обробка даних!

 

 

 

 

 

0
Материалы по теме: ,,,