Обираємо надійний дата-центр! COSMONOVA|NET експерт технологічних рішень в Україні

IT-сфера з кожним роком виходить на новий якісний рівень, і оцифрована інформація у зв’язку з цим все частіше піддається різноманітним загрозам і атакам, саме тому питання безпеки, обробки, передачі і зберігання даних превалюють вирішальним значенням при виборі надійного дата-центру!

Відповідати найвищим вимогам, саме це є головним завданням для сучасного центру обробки даних, оскільки від цього залежить успішність і безперервність операцій Вашого стабільного бізнесу.

Це давно розуміють бізнес-проекти, що розвиваються, особливо в сфері телекомунікацій і в банківському секторі. Погодяться з цією тезою торговельні платформи, котрі широко використовують програмне забезпечення 1С, великі Інтернет-ресурси, котрі розміщують своє обладнання на «колокейшн», а також всюдисущі і багатообіцяючі стартапи.

Розвиток успішної компанії — це зростання потреб в надійних IT-ресурсах апріорі, і саме тут на допомогу Вашому бізнесу приходить дата-центр з бездоганною репутацією.

Визначимо 5 основних критеріїв надійного дата-центру:

 НАДІЙНІ ІНТЕРНЕТ-КАНАЛИ: необхідні для цілодобової доступності обладнання та ефективного обміну актуальною інформацією, при цьому кілька інтернет-каналів, один з основних відмінних принципів надійності ЦОД.

СИСТЕМА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ: необхідна для безперебійного живлення всього обладнання клієнтських серверів, а також кліматичного обладнання та інших пристроїв, що забезпечують стабільне функціонування роботи дата-центру.

(Адже в разі стрибків напруги або форс-мажорного відключення, безперебійне живлення має справно функціонувати, в зв’язку з цим, окрім основного введення електроживлення, необхідне забезпечення резервного, на випадок відмови або непередбаченого відключення основного джерела електроенергії.)

НАЯВНІСТЬ ДИЗЕЛЬНОГО ГЕНЕРАТОРА: виходячи з вищесказаного, недостатньо володіти стандартними джерелами безперебійного електроживлення, і в сучасному, надійному ЦОД, необхідними атрибутами є наявність дизельних генераторів, що забезпечують роботу сховища даних, на випадок тривалого відключення центрального електропостачання.

СИСТЕМА КЛІМАТ-КОНТРОЛЮ: оскільки в ЦОД необхідно дотримуватися спеціального кліматичного режиму, крім наявності охолоджуючих «чиллерів», система повинна бути зарезервована, на випадок виходу з ладу хоча б одного з її компонентів.

КОНТРОЛЬ ДОСТУПУ 24/7: в надійному дата-центрі повинна ефективно і постійно контролюватися процедура доступу до серверного обладнання. ЦОД повинен знаходиться на території, що охороняється, а в самій будівлі і по його периметрах необхідне відеоспостереження, а також — наявність хроніки відвідувань. Біометрична система допуску в приміщення дата-центру є суттєвим доповненням сучасного дата-центру.

Звичайно, впевнений в собі бізнесмен допускає амбітні задуми про можливе будівництво власного ЦОД, і розумним в цьому випадку буде згадати про конструктивні обмеженнях в витратах не тільки на серверне обладнання та професійне обслуговування, але також на зростаюче в ціні електропостачання, яке необхідне в достатній кількості. Посилимо думку, додавши про об’єктивну необхідність в періодичному збільшенні потужностей дата-центру, які без професійного управління не будуть оптимізовані в повному обсязі.

І тут ми підкреслимо: втрати від фактичного простою ЦОД значно вище, ніж об’єктивна економія завдяки енергоефективності, при цьому не залишаємо без уваги прямі витрати на купівлю і експлуатацію серверного обладнання.

Примітно знати:

Центри обробки даних (ЦОД) сьогодні дійсно вирішують левову частку питань в сегменті B2B для великого, середнього і малого бізнесу, позбавляючи керівників компаній від витратного вибудовування власної IT-інфраструктури, несучи відповідальність безпеки,  зберігання та успішної передачі Ваших даних.

Дата-центр COSMONOVA|NET це надійне рішення, перевірене часом, відзначене високими оцінками результатів репутаційного менеджменту української національної IT-компанії.

Центр обробки даних COSMONOVA|NET відповідає міжнародним стандартам зберігання даних «TIER3». Володіє надійними інтернет каналами, а також, оснащений безперебійним електроживленням (два незалежних вводи, два контури ДБЖ, дві дизельні електростанції) і системою охолодження з резервуванням.

Безпека об’єкта гарантована, ЦОД забезпечений цілодобовим відеоспостереженням, зовнішньою охороною та системою контролю доступу. Кілька десятків висококваліфікованих технічних фахівців забезпечують цілодобовий моніторинг і технічну підтримку 24/7

COSMONOVA|NET
Вибір стабільних компаній!