Міжнародний Гранд Форум «Навколо Кабелю. Навколо Мереж. Академія FTTx. Навколо IP. Навколо IoT» в Києві.

Дата: 19 квітня
Місто: Київ
Web-сайт: https://kyiv-bis-2018.ciseventsgroup.com/?utm_marker=IP18FBC
Адреса: конгрес-хол Mercure Congress Centre, Україна, Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6

19 квітня 2018 року Київ зустрічає Міжнародний Гранд Форум «Навколо Кабелю. Навколо Мереж. Академія FTTx. Навколо IP. Навколо IoT» (або BIS-2018). На Гранд Форумі будуть зроблені цікаві доповіді для керівників підприємств та директорів, CIO та керівників ІТ, фахівців в області кабельних систем зв’язку, мережевих технологій, Інтернету речей і корпоративних комунікацій на базі IP.

На Форумі ви зможете почути наступні цікаві виступи:

 • «Юридичні фокуси при роботі з даними», Валерія Дяченко, юрист практики IT- і медіа-права, Юскутум
 • «Життя українського експлуататора», Олександр Стець, начальник Центру Технічного Обслуговування та Експлуатації №2, Атраком (Atracom)
 • «Управління ідентифікацією цифрових об’єктів у мережах наступного покоління й IoT», Юрій Каргаполов, генеральний директор, УЦПНА/UNAOC
 • «Структурована кабельна система ОК-net», Сергій Сидоренков, начальник відділу продаж компонентів кабельних систем, ПАТ «Одескабель»
 • «Пневматична прокладка оптичного кабелю», Антон Подчеко, комерційний директор, Synergia SE
 • «Зустрічаємо оновлений ISO/IEC11801 з підтримкою 40Gb/s», Владислав Ріцький, Technical Manager, Premium-Line Systems GmbH

Також ви зможете напряму поспілкуватися з представниками таких компаній, як ПАТ «Одескабель», Synergia SE, УКРКОМ ЛАЙН, DEPS, Devolz, Атраком, Асоціація «Телекомунікаційна палата України» (ТелПУ), УЦПНА/UNAOC, Юскутум та іншими.

 

Живі дискусії

Щоб обговорити найбільш злободенні теми під час форуму пройдуть живі дискусії:

 • Крадіжки оптичного кабелю та обриви зв’язку: як вчасно відреагувати та вберегти клієнтів.
 • Інфраструктурний public-talk: чому доступ залишається «недоступним»?

Другу дискусію буде проведено спільно з асоціацією «Телекомунікаційна палата України».

Учасники дискусії:

 • Олександр Данченко, Голова Комітету ВРУ з питань інформатизації та зв’язку
 • Тетяна Попова, Голова Ради, Асоціація «Телекомунікаційна палата України»
 • Анна Новак, Директор, Асоціація «Телекомунікаційна палата України»
 • Василь Ліман, Президент, ГС «Асоціація управителів житла»

 

Детальніше: https://kyiv-bis-2018.ciseventsgroup.com/pro-forum/zhivi-diskusiyi.html?utm_marker=IP18FBC

Інформація постійно оновлюється і ви можете стежити за нею на сайті: https://kyiv-bis-2018.ciseventsgroup.com/?utm_marker=IP18FBC

Протягом всього часу проведення Форуму буде діяти виставка, де відвідувачі зможуть ознайомитися з новітніми розробками, побачити їх втілення в реальних продуктах, живі демонстрації та інсталяції.

Одна з найбільш цінних складових Форуму — це спілкування партнерів та відвідувачів, можливість задати найболючіші питання безпосередньо представникам провідних виробників обладнання та ІТ-рішень, постачальникам та експертам, отримання великої кількості корисних ділових контактів.

А для того, щоб спілкування протікало неформально, в дружній обстановці, відвідувачів BIS-2018 крім ділової частини чекає розіграш цінних призів та нетворкінг.

Увага! Кількість місць обмежена — поспішайте зайняти найкращі з них на BIS-2018.

Реєстрація:

https://kyiv-bis-2018.ciseventsgroup.com/registration.html?utm_marker=IP18FBC

Все, що стосується BIT-2018 у Києві, можна знайти на офіційному сайті заходу: https://kyiv-bis-2018.ciseventsgroup.com/?utm_marker=IP18FBC

Про CIS Events Group

Міжнародне маркетингове агентство CIS Events Group (www.ciseventsgroup.com) фокусується на ІКТ-ринку країн ближнього та далекого зарубіжжя. Основний напрямок діяльності: проведення заходів від великих форумів до навчальних семінарів. Агентство надає послуги: call-center, збір та обробка лідів, маркетингові та аналітичні дослідження, розробка рекламних кампаній і консалтинг.