Поштомати «Укрпошти» з 24 червня запрацювали на Одещині, у Вінниці, Хмельницькому та Миколаєві. Комірки дозволяють забирати посилки без очікування біля оператора, як зазначає редакція FBC.net.ua з посиланням на публікацію генерального директора АТ “Укрпошта” Ігоря Смілянського у Facebook.
Компанія розширює мережу внутрішніх поштоматів у відділеннях. Посилку можна отримати через мобільний застосунок лише за кілька дій.
Де з’явилися нові поштомати «Укрпошти»
Із 24 червня нові комірки швидкої видачі доступні в таких регіонах:
- Одеська область;
- Вінниця;
- Хмельницький;
- Миколаїв.
За словами генерального директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського, проєкт отримав схвальні відгуки клієнтів і працівників. Поштомати скорочують час видачі міжнародних та внутрішніх відправлень.

Скільки поштоматів уже працює
Станом на 24 червня компанія встановила 277 поштоматів. Перший етап передбачає запуск 600 таких пристроїв.
| Показник | Кількість |
|---|---|
| Уже встановлено | 277 |
| Заплановано на першому етапі | 600 |
| Частка виконання плану | понад 46% |
Раніше комірки з’явилися у Києві та області, Дніпрі, Запоріжжі, Кривому Розі, Кам’янському й Кропивницькому. У столиці мережа охопила понад 120 відділень.
Які міста будуть наступними
Цього тижня «Укрпошта» починає встановлювати поштомати у Львові та Івано-Франківську. Після монтажу компанія має повідомити про доступні відділення та запуск обладнання.
Розширення мережі має зменшити навантаження на операторів. Клієнти зможуть швидше забирати посилки з українських та міжнародних маркетплейсів.
Раніше ми писали про те, що скільки коштує парфум Багінського: ноти, об’єм і концентрація Grain de Sel
