Х Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів: як розвивати медіа бізнес?

 

Цікавить? Вам до нас! 2 листопада в Києві — Х Конгрес інформаційних сайтів та міських порталівЗареєструватися!


Гість- хедлайнер Конгресу — Andrew Rolf, Innovation Media Consulting, Лондон. Пан Рольф представить аналіз інновацій в медіа для новинарних онлайн ЗМІ. Дане дослідження буде вперше буде представлене не на європейських медійних майданчиках, а в Україні саме для українських фахівців.
Не пропустіть можливості напряму поспілкуватися з тими, хто допомагає робити майбутні успішні інформаційні сайти!

Крім пана Рольфа, на конгресі будуть коло 30 спікерів з корисними презентаціями для ваших редакторів, журналістів, керівників рекламних відділків та маркетологів. Про керівників проектів взагалі мовчимо цей захід — це must have для тих, хто прагне бути попереду ринкових змін в медіа!

Отже, нагадаємо:)
2 листопада в Києві відбудеться Х Конгрес інформаційних сайтів та міських порталівЗареєструватися!, котрий вже десятий рік поспіль збирає біля 200 медіа-фахівців з усієї країни для обговорення трендів на ринку та пошуку нових моделей ведення бізнесу.

Цього року ви маєте можливість почути 30 фахівців з їх власним реальним досвідом в монетизації, маркетингу та контенту інформаційних медіа.

До 31 жовтня — пільгова реєстрація. Зареєструватися!

Ми підібрали для вас найкраще поєднання знань та досвіду.

Серед спікерів Конгресу — Гжегож Піхота (Оксфорд), Роман Кульчицький (texty.org), Борис Давиденко (VoxUkraine), Ельміра Наумедзянова (MC Today), Дмитро Федоренко (Наш Киев), Максим Золоєдов/Анна Березецька (медіа бюро ekonomika+), Вадим Пустотін (sledopyt.com.ua), Михайло Фідченко (mind.ua), Олена Куряча (авторка книги «Жизнь в ФБ), Наталія Вересюк (сайт Единственная) та ще купа цікавих та профеійних колег. Дельна програма — mediacongress.org.

Всім бажаючим — приємна система знижок. Зареєструватися за пільговою ціною. При реєстрації понад 1 людини — знижка 30% на наступних учасників. Постійним нашим учасникам — ще 15%

Чекаємо на вас!
Щиро ваша,
АНРВУ

0