У Києві під час дії комендантської години окремі бари та ресторани почали виконувати функції «Пунктів незламності», надаючи мешканцям столиці можливість скористатися базовими послугами в нічний час, повідомляє FBC.net.ua з посиланням на superjouer.fr. Такі заклади залишаються доступними для відвідувачів, які пересуваються пішки або на автомобілі, за умови наявності документів, що посвідчують особу.
За інформацією платформи «Київ Info», до переліку барів і ресторанів, які наразі працюють у форматі «Пунктів незламності», входить KENTBAR 76, розташований на вулиці Володимирській, 76. Заклад працює з 11:00 до 22:00 та розрахований на одночасне перебування до 120 осіб. Для відвідувачів доступні генератори, можливість підзарядки гаджетів, питна вода, стабільний інтернет-зв’язок і базова аптечка.
Ще однією локацією є заклад «Білий Налив на Фунікулері», що знаходиться за адресою вулиця Сагайдачного, 3. Він відкритий з 10:00 до 21:00 та може прийняти до 40 осіб. У приміщенні також забезпечено роботу генераторів, доступ до електроенергії для заряджання пристроїв, наявність води, інтернету й аптечки першої допомоги.
Повідомляється, що перелік таких локацій у столиці планують розширювати. Формат «Пунктів незламності» дозволяє забезпечити безперервний доступ до необхідної інфраструктури для жителів міста в умовах воєнного стану та обмежень на пересування в нічний час.
Раніше ми писали про те, чим небезпечний публічний Wi-Fi: чи бачить власник кав’ярні вашу історію браузера та паролі.
