COSMONOVA|NET: зворотній зв’язок який надихає команду IT лідерів ! Корпоративний ТОП 5!

Зворотній зв’язок, або feedback, це пряма мова ключових осіб, які наважилися дати коментарі з приводу тонкощів співпраці з діловим партнером, від імені торговельної марки. Це різноманітні тези, якими виробник послуг керується мотивуючи нових партнерів обирати саме власну компанію, спираючись на позитивний досвід попередньої успішної роботи.

COSMONOVA|NET зібрали актуальний ТОП 5-відгуків відомих брендів, кожен з яких має особисту історію успіху за сприянням надійного українського IT-партнера!

 

RED BULL: Грищенко Олександр, ІТ консультант

RED BULL широко представлена більше ніж в 140 країнах світу! Австрійська компанія Red Bull GmbH також широко відома як організатор різноманітних спортивних змагань і подій автоспорту, мотоспорту, велоспорту, сноубордингу а також кіберспорту та інших видів мотивуючого способу життя! З COSMONOVA|NET ми знайомі не перший рік, вони здійснювали прокладення оптоволоконна в центральний київський офіс компанії для високошвидкісного інтернет єднання. Також це надійний виділений канал зв’язку, послуги віртуального сервера, телефонія і виїзні події на яких нам необхідний потужний інтернет. Плануємо і надалі користуватися послугами обраної компанії, оскільки дійсно задоволені послугами які нам якісно надаються!

                                                       

                                                                           XSPORT: Сергій Хижняк , технічний директор

Телеканал X-SPORT це завжди найсвіжіші новини міжнародного спорту, прямі трансляції футбольних змагань, біатлону, боксу, хокею та інших спортивних подій! Це також веб-конференції, огляди і результати, актуальний аналіз турнірних таблиць. Ми працюємо з COSMONOVA|NET починаючи з грудня 2016 року. Відмінний оператор, надає якісні послуги доставки TV сигналу в необхідних для нас точках присутності. Це дійсно ключовий партнер в галузі спеціалізованих послуг для телекомпаній. Спеціалісти завжди готові проявити себе з найкращої сторони, а питання які виникають завжди вирішуються оперативно! Серед рішень які ми використовуємо: доставка ефірного сигналу на телевежу, основний по темному волокну, резервний по IP. Також це доставка сигналу кабельним операторам завдяки IP технологіям і високошвидкісний офісний інтернет та надійне з’єднання на виїзних зйомках!

 

SONAR: Володимир Сосницький, Заступник генерального директора

Компанія SONAR один з ведучих дистрибуторів  контенту на ринку платного ефірного телебачення України, котрий працює з більше ніж 400 міжнародними TV- операторами, обрали можливості COSMONOVA|NET з 2016 року. Протягом всього періоду ми неодноразово переконувалися в професійності команди партнера! Завдяки TV- платформі і спеціалістам обраної компанії, TV- оператори які раніше не могли прийняти наші канали з супутника, сьогодні можуть отримати їх по ІР в найкращій якості. Ми раді рекомендувати операторам технічні рішення COSMONOVA|NET, як надійного підрядника, оскільки збільшення переліку каналів для оператора, це збільшення його привабливості серед вибагливих споживачів. Більше того це є актуальним коли мова йде о рейтингових і якісних каналах, які пропонує компанія SONAR!

 

                        Козирна карта:  Дмитро Рудий, керівник IT-департаменту

Бренд Козирна карта існує в Україні з 2001-го ! Це крупніша родина ресторанів яка вже більше 17 років є визнаним лідером українського ресторанного ринку і власником однойменної дисконтної Програми лояльності, учасниками якої стали біля 1 100 000 осіб, а безпосередньо персонал торговельної марки налічує близько 7000 співробітників. Сьогодні Козирна карта об’єднує  більше 40 закладів по всій країні і розвиває напрями готельного бізнесу. Ми маємо дійсно високі умови до якості послуг які надаємо і яких очікуємо від B2B сектору, тому в 2013 році наш вибір привернули спеціалісти COSMONOVA|NET! Рішення які ми обрали стосуються розміщення наших серверів на colocation в дата-центрі компанії, також, професіонали зарекомендували себе найкращим чином від вирішення найдрібніших  питань до складних питань технічного значення. Компанія дійсно надійна!

 

Фонд Віктора Пінчука: Нікіта Дерев’янченко, менеджер з цифрових комунікацій

Фонд Віктора Пінчука – приватна міжнародна благодійна організація в Україні, започаткована бізнесменом та філантропом Віктором Пінчуком в 2006 році, з метою створення можливостей для нових поколінь, щодо якісних змін у власній країні та в світі. З COSMONOVA|NET фонд співпрацює з 2012 року, і за цей час було проведено багато різнопланових проектів:

  • Технічне забезпечення організації телемосту та інтернет-трансляції прес-конференції світових діячів культури;
  • Організація інтернет-трансляції IX, XIII та XIV міжнародного саміту «Ялтинської Європейської стратегії» YES;
  • Технічна реалізація проекту «Надія» на 56-й міжнародній виставці мистецтв у Венеції;
  • Онлайн-трансляція 2-го Українського ланчу в Мюнхені.

 

З огляду на кількість спільних заходів, ми можемо відзначити якість роботи та швидкість прийняття рішень команди COSMONOVA|NET, та можемо розраховувати на подальшу співпрацю.

COSMONOVA|NET вдячні всім брендам, які прийняли участь в нашому опитуванні. Ми будемо надалі створювати все від нас залежне, для покращення рівня, і збільшення якості рішень для українського і міжнародного B2B сектору.

 

Дізнайтеся більше про діяльність ІТ лідера!

Проект «Інсайдер» на ICTV відвідав COSMONOVA|NET в Києві!

Сучасний український ЦОД: європейські практики на службі українських споживачів!