Команда НТКУ отказалась работать над Евровидением — 2017

Часть работников «Национальной общественной телерадиокомпании Украины», готовившая проведения конкурса Евровидение-2017, решила выйти из проекта

Об этом говорится в офицальном заявлении от имени «НСТУ», которую на своей странице в Facebook опубликовал один из менеджеров, который был в составе команды по подготовке Евровидения, Денис Блощинский.

«До побачення, Євробачення!
Друзі, ви всі прекрасно знаєте, чим я був зайнятий з серпня 2016. Я вам неоднаразово казав про свою позицію, про те, що я вірю, що в цій країні можна зробити прозоро великий крутий проект. Я вірю, що можна підібрати неймовірну команду. Я вірю, що ми гідні показати всій Європі нашу креативну міць і нашу організаційну спроможність.

Нам вдалося зібрати неймовірну команду. Ми прописали сотні документів, відібрали локації, пропрацювали на славу. З грудня місяця були готові запускати тендери по всіх ключових напрямках…

Я неодноразово говорив про те, що я піду з проекту, як тільки мої принципи та цінності будуть порушені.
Настав той час, на жаль, коли я не можу йти поперек своїх принципів і цінностей.

Я по справжньому бажаю успіху Євробаченню в Україні, але не бачу можливості більше бути в проекті.
Додаю скан листа нашої команди, який підписали виконавчі продюсери та представники моїх 9 департаментів. В ньому ви знайдете більше про нашу спільну позицію.
Вірю, що це нас всіх навчить багатьом важливим речам.
Вірю в наших людей.
Вірю в Україну.
Дякую всім-всім за підтримку»

В ведомстве отмечают, что этот конкурс стал не только частью работы, но и жизни, впрочем команда решила больше не заниматься этим делом из-за конфликта с руководством НТКУ.
Это заявление подписала 21 человек, среди них и первый заместитель гендиректора НСТУ Александр Харебин, а также заместитель гендиректора Виктория Романова.